MaqedoniTop Lajme

Ngushëllime të sinqerta nga Prizreni! Sot gjithë ne jemi me Gostivarin

Shpërndaje

Kryetari i Prizrenit, Mutaher Haskuka telegram ngushëllimi drejtuar kryetarit të Gostivarit, Arben Taravarit si dhe familjarëve të viktimave, përcjell fjala.mk

Postimi i plotë i kryetarit të Prizrenit:

I nderuari kryetar,
Ngushëllime të sinqerta nga Prizreni! Sot gjithë ne jemi me Gostivarin.
Familjarëve të viktimave zoti ju dhaftë forcë që të përballojnë dhimbjen, gjithë të lënduarve i uroj shërim të shpejtë!

Loading...