Maqedoni

Pesë viktima dhe mbi 20 të lënduar në autostradën Shkup-Tetovë (LIVE)

Shpërndaje

Ekipi i televizionit Alsat jozyrtarisht mëson për 5 viktima si pasojë e aksidentit në autostradën Shkup- Tetovë, ndonëse bilansi mund të jetë edhe më i madh. Ndërkaq personat e lënduar po transportohen në Qendrën Klinike në Shkup dhe në spitalin 88 shtatori në Shkup.

Loading...