Rajoni

Rama uron Kosovën për ditën e Pavarësisë

Shpërndaje

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama Uron Kosovën për pavarësinë e 11 vjetorit.

Ja postimi i plotë:

MIRËMËNGJES 😃 dhe me urimin për ditëlindjen e shtetit të Kosovës, ju dëshiroj një të dielë të bukur të gjithëve🇽🇰🇦🇱

Loading...