Rashel Kolaneci bombastike në fotot e fundit

Shpërndaje

Rashel Kolaneci bërë famë si velina e emisonit ‘Xing me Ermalin’ ndërsa sot është shëndërruar një nga femrat më të komentuara.

Linjat e saj ‘përvëluese’ e bëjnë çdo herë pjesë të mediave rozë, shkruan Indeksonline.

E njohur edhe për provokimet që bënë ajo këtë herë është ‘thyer’ në mes për të realizuar një imazh seksi.

Rashel theksoi të pasmet ‘gjigante’ dhe trupin perfekte në një fotografi tejet joshëse.

Ndryshe, Rashel së fundi është bërë pjesë e serialit ‘Duplex Show’.

Foto Instagram:

Loading...