Maqedoni

Taravari: Mes viktimave janë edhe 2 të rinj (VIDEO)

Shpërndaje

Kryetari i komunës së Gostivarit në një press konferncë tha se mes viktimave janë edhe 2 të rinj. “Ka dy të rinj, nuk i di emrat dhe moshën, vetëm se i pash” u shpreh Taravari.

Kryetari i komunës së Gostivarit në një press konferncë tha se 5 janë në gjendje krtike dhe 25 janë stabile, 13 të vdekurve 2 të rinj. “ 5 janë në gjendje shumë të rënë, mos të them në gjendje kritike, 25 janë në gjendje stabile” u shpreh Taravari. Sipas tij mes viktimave ka edhe dy të rinj.

Ndryshe në aksidentin tragjik që ndodhi sot pasdite në autostradën Shkup-Tetovë kanë mbetur të vdekur 13 persona, theksoi Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, njofton TetovaSot.
Nga të vdekurit, shtatë prej tyre vdiqën në vend dhe të tjerët kanë vdekur në klinika.

Ndryshe në aksidentin tragjik që ndodhi sot pasdite në autostradën Shkup-Tetovë kanë mbetur të vdekur 13 persona, theksoi Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe.

Nga të vdekurit, shtatë prej tyre vdiqën në vend dhe të tjerët kanë vdekur në klinika.

Loading...