Tayna kapet mat me veshje fallco (Foto)

Shpërndaje

Ajo u bë e njohur për publikun shqiptar me hitin ‘Columbiana’ në bashkëpunim me Don Phenom këngë e cila u kthye në hitine verës që lamë pas.

Ka kohë që ajo ka pushtuar portalet mediatike dhe e gjithe vëmëndja është nga ajo.

Reperja është shumë aktive në Instagram ku publikon pothuajse çdo ditë foto nga përditshmëria e saj dhe ajo që bie më shumë në sy është ndrrimi i shpeshtë i look-ut por edhe i stilit të saj që herë pas herë merr dhe kritika në lidhje me këtë të fundit.

Mirëpo së fundmi ka qënë faqja ‘ Whattheywearin’ në Instagram që ka zbuluar se në njërën prej foto të publikuara nga reperja ka qënë e veshur rroba fallso.

‘Tayna është veshur me çantën fallso të të bëlit Louis Vuittin dhe pantallona fallso Fendi’ shkruhet në foton e publikuar.

Loading...