Showbiz

Tayna publikon projektin e ri ‘Ring Ring’, vjen e veçantë në tekst dhe dukje

Shpërndaje

Tayna ka publikuar projekti e ri të cilin e ka paralajmëruar kohë më parë.

Kënga e re mban titullin ‘Ring Ring’ dhe u publikuar së bashku me videoklip.

Përveç teksti domethënës Tayna ka shkëlqyer edhe me dukjen derisa duket më seksi se kurrë më parë.

E njohur për stilin e saj të guximshëm, reperja e njohur edhe këtë herë ka ardhur më ndryshe se zakonisht.

“Kjo kenge eshte personale per mu.Shpresoj qe do te ju pelqej edhe shpresoj qe reflekton mundin tim per te ju motivuar ne ambiciet tuaja.Faleminderit shume per perkrahjen,kritikat,komplimentet,ofendimet dhe mbi te gjitha dashurine qe ma keni dhene vazhdimisht.Ata qe m‘kritikojne,m‘bejne ma t‘forte.Ata qe m‘dojn,jane arsyja qe un do te vazhdoj me tutje me ju argetu.Pa juve as „Tayna“ e as kjo kenge nuk do te behej. Faleminderit dhe ju dua shume!”, ka shkruar Tayna.

Kënga është publikuar në të gjitha platformat dhe pritet të shëndërrohet në një hit.

Loading...