MaqedoniTop Lajme

ZYRTARE: 6 persona kanë humbur jetën dhe mbi 20 janë të lënduar në autostradën Shkup- Tetovë (LIVE)

Shpërndaje

Konfirmohet nga policia se personat qe kane humbur jeten ne kete aksident tragjik në autostradën Shkup- Tetovë, numri shkon ne 6 viktima, ndonëse bilansi mund të jetë edhe më i madh. Ndërkaq personat e lënduar jane mbi 20 dhe po transportohen në Qendrën Klinike në Shkup dhe në spitalin 8 shtatori në Shkup.

Loading...