Dua poston foton joshëse nga krevati, ja çfarë i shkruan i dashuri

Shpërndaje

Dua Lipa ka postuar një fotografi atraktive në krevat, në të cilën nuk mungoi as komenti i Isaac Carew.

Dua Lipa po qëndron në Los Angeles, nga ku solli edhe një imazh të ri, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ishte veshur në pizhama me ngjyrat blu dhe të bardhë, teksa ishte shtrirë në krevat.

“Përse do më bësh të më mungosh edhe më shumë”, i shkruan i dashuri i saj, Isaac Carew.

Për ndryshe, Dua së fundi ishte e pranishme në promovimin e librit me receta gatimi nga Isaac Carew.

Loading...