Eleminoi i vetëm Atleticon, shikoni si i motivon Cristiano RONALDO shokët e skuadrës për pjesën e dytë (Video)

Shpërndaje

Mbrëmjen e djeshme Juvnetusi ka bërë një ndeshje të madhe, pasi është kualifikuar për në çerekfinale, duke mundur 3-0 Atletico Madrid, e duke kthyer rezultatin e takimit të parë në Madrid 2-0.

Padyshim që njeriu i ndeshjes ishte Cristiano Ronaldo, i cili shënoi të 3 golat dhe i dhuroi kualifikimin skuadrës.

MIrëpo, portugezi nuk shënoi vetëm golat, por më shumë se kaq. Sikurse shihet edhe nga video e mëposhtme, Ronaldo në tunelin e stadiumit, i motivon të gjithë shokët e skuadrës, duke mos u ndalur e të kërkojnë golat e tjerë, që më pas do të përmbysnin shifrat.

Loading...