Kandidati shqiptar për President, Blerim Reka takon shefin e OSBE në Shkup, Klemens Koja

Shpërndaje

Kandidati i pavarur i mbështetur nga dy partitë opozitare shqiptare, ASH dhe Lëvizja BESA, Blerim Reka sot ka zhvilluar një takim me shefin e OSBE-së në Shkup, Ambasadorin Klemens Koja.

Siç bëhet e ditur temë e takimit kanë qenë zgjedhjet presidenciale që do të mbahen më 21 prill të këti viti.

Loading...