Pas paraqitjes fantastike të Ronaldos, reagon edhe Edi Rama (Foto)

Shpërndaje

As kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama nuk ka mbetur pa reaguar pas paraqitjes fantastike të Cristiano Ronaldos.

Edi Rama njihet si tifoz i zjarrtë i Juventusit, teksa dukej tejet i lumtur pas kualifikimit të skuadrës së tij të zemrës në çerekfinale.

Rama në rrjetin social Facebook ka postuar foton e Cristiano Ronaldos dhe ka shkruajtur: ”Fotoja e ditës”.

Loading...