​Formacionet e ndeshjes Barcelona – Manchester United

Shpërndaje

Janë bërë publike formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona – Manchester United.
Ndeshja zhvillohet sot në Ligën e Kamionëve dhe është kthyese.Takimin e parë të çerekfinales e ka fituar Barcelona me rezultat 0-1, transmeton KosovaPress.

Formacionet:

Loading...