“2 gisht mjaltë” ja disa nga skenat më komike të filmit të Elvanës dhe Ermalit (VIDEO)

Shpërndaje

Historia e një çifti shqiptar që mundohet të realizojë një muaj mjalti në Karaibe, por një gabim në blerjen e biletave i bën ata që të enden rrugëve të jugut të Shqipërisë duke përjetuar peripeci nga më të ndryshmet duke i bërë ata të mendojnë edhe ndarjen, gjë që edhe erdhi, transmeton Lajme.al

Ky film u prit me shumë entuziazëm nga shumica që i simpatizon personazhet e kastit. Per momentin filmi jepet ne kinema dhe ka thyer rekordet e shikueshmërisë, me pas do të shfaqet edhe ne kanalin e YouTube.

Më poshtë mund të ndiqni disa video me skenat më komike dhe më të pëlqeyra të filmit:

Loading...