Aktori Çun Lajçi: Votojeni Blerim Rekën e mos ia merrni ftyrën Xhemë Gostivarit

Shpërndaje

Aktori i mirënjohur Kosovar Çun Lajçi ka goditur rëndë Liderin e BDI Ali Ahmetin i cili po i fton shqiptarët e Maqedonisë së Veriut ta votojnë Kandidatin maqedonas për President Stevo Pendarovskin, dhe jo kandidatin Shqiptar Blerim Reka.

Ai ja kujton Malesinë e madhe Ali Ahmeti ku fitoj kryetari i komunës shqiptar, duke ia bërë me dije se shqiptarët duhet ta votojnë shqiptarin.

Çun Lajći gjithashtu Ju bën një apel shqiptarë duke Ju thënë votojeni Blerim Rekën, mos ja merrni fytyrën Ballistit të të gjitha kohërave Xhemë hasa

Ja Postimi i tij i plotë:

A durohet bre?

Ali Ahmeti i thërret shqiptarët ta votojnë Pendarovskin
( ndoshta asht peder )
Po për kend paske luftua ( nëse ke pas pushkë n’dorë ) more faqja e zezë.
Merr shembull Malsinë e Madhe e jo sllavet tu more fara e shkjaut!
Vllazën
Votojeni Blerim Rekën e mos ia merrni ftyrën Xhemë Gostivarit

Loading...