Luana ‘kafshon’ frizeren (Video)

Shpërndaje

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme të jetës së saj.

Sonte ajo ka publikuar një video në të cilën shihet duke e grimosur dhe në fund bën një gjest mjaftë qesharak.

View this post on Instagram

😂😂😂 @sellmakasumoviq 💋💋💋

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Loading...