Mori makinën pa lejen e prindërve dhe u përplas, ndërron jetë shqiptari 13-vjeçar

Shpërndaje

Ka ndërruar jetë në spital, i mitur i cili u aksidentua dy ditë më parë në në lagjen “Nënë Tereza” të Lezhës.

Sipas policisë, i mituri me iniciale J.N humbi kontrollin e makinës qe po drejtonte dhe u përplas me një pemë.

Në aksident u plagos dhe një 16 vjeçar që udhëtonte me të miturin.

Mësohet se 13-vjeçari e kishte marre makinën pa dijeninë e prindërve.

Loading...