Suat Saqipi: Daut Haradinaj është mirë ti vizitoj shokët e luftës në Burgun e Idrizovës

Shpërndaje

Gazetari nga Shkupi Suat Saqipi ka komentuar vizitën e djeshme të Daut Haradinajt në Dibër me qëllim të agjitimit për zgjedhjet lokale.

Haradinaj është shoqëruar nga Talat Xhaferi dhe Musa Xhaferi gjat qëndrimit në Dibër.
Gazetari nga Shkupi Suat Saqipi ka shkruar në llogarin e tij në Fb një porosi për Daut Haradinajn
Saqipi ka thënë se herën tjetër kur të vini është miri të vizitoni ish-ushtarët e UÇK që janë të burgosur goxha në numër.

Ja postimi i plotë:
“Me respektin më të madh për ty Gjeneral Daut HARADINAJ, bën mirë herë tjetër kur të vijsh ksajde me i vizitu të burgosurit e UÇK-së e që koxha shumë janë nëpër burgjet e Maqedonisë!”-s.s”/InfoMagazin/

Loading...