BMW-ja fluturon në ajër, kamerat kapin momentin e frikshëm (Video)

Shpërndaje

Kamerat e sigurisë kanë kapur një aksident të frikshëm në Britaninë e Madhe. Është momenti kur një BMW fluturon në ajër pasi përplaset me një rreth rrotullim.

Në pamjet filmike do të shikoni se si shoferja e dehur i jep makinës me shpejtësi të madhe dhe më pas përplaset.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk pati viktima si dhe shoferja Marisela Ovalle, 27 vjeç, pësoi disa dëmtime të lehta.

Kliko VIDEO

Loading...