Dy tërmete e dridhin Shqipërinë (Foto)

Shpërndaje

Para pak çastesh dy tërmete me intensitet njëri 3.7 e tjetri 3.2 sipas shkallës së Rihterit ka goditur Shqipërinë. Tërmeti është ndje edhe në Kosovë dhe Mal të zi.

Nuk raportohet për dëme materiale e as viktima në njerëz.

https://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=839789

https://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=839787

Loading...