Hoxha: Policia nën menaxhimin VMRO-DPMNE dhe BDI ushtron presion politik mbi kandidaten për deputete nga Lëvizja BESA

Shpërndaje

Sekretari gjeneral i Lëvizjes Besa, Arjanit Hoxha nëpërmjet Facebook-ut ka njoftuar opinionin se zv/ministri i BDI-së, Agim Nuhiu po ushtron presion ndaj kandidates për deputete nga radhët e Besës, Hatija Etemi, për një status të shkruar në Facebook për masat ndaj ‘Covid-19’. Hoxha ka postuar edhe thirrjen e policisë që i është dërguar Hatije Etemit.

Më tej Hoxha shkruan se Nuhiu dhe BDI po zbatojnë urdhrat e VMRO-së.

Postimi i plotë:

Loading...