Agim Ramadani kujtohet në mënyrë unike nga familjarët (VIDEO)

Shpërndaje

Homazhe nuk bënë, por familja dhe bashkëluftëtarët e Agim Ramadanit, gjetën një mënyrë unike për ta përkujtuar.

Në 21 vjetorin e rënies së tij, përmes një video një orëshe, ata kujtuan jetën dhe veprën e komandantit të Brigadës 138.

Vëllau i dëshmorit që ra në betejën e Koshares, tha se kjo formë mjaftoi që në kohë Pandemie, ta përkujtojnë familjarin e tyre hero.

Kronikë e gazetares Albana Rrahmani

Loading...