Rajoni

Haradinaj reagon pas shkarkimit të Osmanit: LDK dëshmoi se janë po të njëjtit komunist bolshevik

Shpërndaje

Nënkryetari i OVL-UÇK-së, Nasim Haradinaj ka reaguar pas shkarkimit të Vjosa Osmanit nga të gjitha pozitat që kishte në parti.

Haradinaj e krahason LDK-në me komunist bolshevik dhe i quan mashtrues.

Shkrimi i plotë:

LDK edhe më tutje mbetet me mbi 85% ish LKJ dhe neo LKJ!

Dyftyrësia e lidershipit të LDK-së!

Kameleonet e rritur , edukuar dhe brymosurë në frymen e komunizmit bolshevik e duke qenë dhe funksionar komunist në kohe fushate zgjedhore në shtetin e pavaruar që per shtet e pavarsi nuk dhanë asgjë por vetëm vjedhën e ikën mashtrojn popullin duke u shtirë si liberal e demokrat. Me veperimet kundër Vjosa Osmanit e Donika Gërvalles e disa te tjerve këta dje ,sote dhe nesër dëshmuan dhe do dëshmohen se janë po të njejtit komunist bolshevik ku qdo kundershtar duhet të prejashtohet perveq kësaj duhet edhe linqu e demonizu se janë “tradhtar”.
Mashtruesve komunist bolshevik ju ka ike koha por po e mbajn quditrisht ende pushtetin.

Loading...