Osmani: Urime muaji i shenjtë i Ramazanit…

Shpërndaje

Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani, uron besimtarët musliman për mujain e shenjtë të Ramazanit, transmeton ALBAZONE MEDIA.

Postimi i plotë:

Urime muaji i shenjtë i Ramazanit, urime muaji i sakrificës, bëmirësisë, adhurimit dhe unitetit. Agjerim të lehtë!

Loading...