Kronikë e zezëRajoniTop Lajme

Familjarët shpërthejnë në ulërima pas ekze.kutimit të 35-vjeçarit (Publikohen pamjet e tme.rrshme)

Shpërndaje

Janë publikuar pamjet pak pas ekze*kutimit të 35-vjeçarit Delon Troqe.

Vi*ktima shihet i shtrirë në tokë, ndërkohë që familjarët e tij shpërthejnë në ulërima.

‘O Delon, o Delon’, thërrasin familjarët e tij.

Detaje:

Një 38-vjeçar është vr*are me a*rmë zjarri në Vlorë mbrëmjen e sotme në lagjen ”Pavarësia”. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për BalkanWeb se personi i ekz*ekutuar, Delon Troqe u transportua në spital dhe nuk i mbijetoi dot pla*gëve.

Troqe u ekz*ekutua para sevisit të vëllait të tij teksa kishte disa ditë që ishte kthyer nga Spanja.

Policia shkoi në vendngjarje teksa ka shoqëruar disa persona që mund të kenë dijeni për këtë pla*gosje.

Nga ana tjetër mësohet se janë sekuestruar edhe pamjet filmike rreth zonës si dhe janë ngritur pika kontrolli për të identifikuar e kapur autorët.

Këta të fundit janë larguar me automjet fill pas ngjarjes me drejtim nga Kanina, në zonën e Byppasit teksa në fshatin Sherishtë është gjetur një automjet i djegur.

Deri më tani pistë hetimi për vr*asjen është ndonjë konflikt i mundshëm që ka pasur Troqe me persona të tjerë në Spanjë.

Pamjet:

Loading...