E pa duke i ngacmuar gruan, incidenti kthehet në fushë beteje

Shpërndaje

Një ngjarje e cila i kushtoi rëndë një shtetasi izraelit në një treg në Stamboll, është bërë virale në rrjete sociale.

Një grua e cila ndodhej në supermaket së bashku me bashkëshortin e saj, ngacmohet nga shtetasi izraelit Elkarem K, i cili u afrua gruas dhe e preku në të pasme.

Bashkorti i saj i cili pa të gjithë ngjarjen e ktheu supermarketin në fushë beteje.

Elkarem u dërgua më pas në stacionin e policisë.

Ky moment është fiksuar në një videon e mëposhtme:

VIDEO

Loading...