Showbiz

Kush ja dha Medës 30 mijë dollar për një natë?!

Shpërndaje

E di që ju tingëllon e pabesueshme, por është e vërtet që këngëtari Meda i ka marrë 30 mijë dollar bakshish për një natë.

Së paku kështu ka deklaruar vetë këngëtari në “NIN”, ku e ka pranuar se bakshishin prej 30 mijë dollar e ka marrë në një dasëm shqiptare në Australi.

Meda për vite me rradhë është një nga këngëtarët më të angazhuar dhe paguar në dasmat shqiptare kudo në botë.

Meda nuk është se ka lajmëruar ndonjë projekt të ri për këtë verë.

Loading...