Momente paniku, tornado formohet në fushë para nisjes së ndeshjes

Shpërndaje

Pamje të frikshme janë regjistruar gjatë një ndeshjeje futbolli në Bolivi.

Dy ekipe moshash, ishin duke u ndeshur me njëra-tjetrën, kur një tornado e vrullshme mbërriti në mes të fushës.

Në videot e shpërndara në rrjete sociale, shihet se sfida ndërpritet për disa çaste dhe tornado përshkon të gjithë fushën e blertë.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

Loading...