E tëra në të bardha, Luana Vjollca sonte plot elegancë dhe stil

Shpërndaje

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca kujdeset që në çdo paraqitje të vije sa më trendi dhe më atraktive.

Edhe në emisionin e kësaj jave të ‘Shiko Kush Luan’, Luana nuk ka si të kalojë pa vëmendje, shkruan Indeksonline.

Në një kostum elegant me ngjyrë të bardh, biondina seksi sonte ‘përvëlon’ me dukjen edhe këtë herë.

Por, ndryshe nga herët e tjera kur ajo dinë të provokoj me zbulimin e linjave, ajo këtë herë është shfaqur e mbuluar duke mos zbuluar asgjë nga përmasat bombastike.

Ndryshe, Luana ka paralajmëruar se është në përgatitje të projektit të ri muzikor.

Foto Instagram:

Loading...