Kryetari i Gostivarit, Arben Travari takohet me humanistin Halil Kastratin

Shpërndaje

Sot Kryetari i Gostivarit, Arben Travari ka pritur në një takim vëllazëror Humanistin dhe kryetarin e Shoqatës ‘Jetimat e Ballkanit’ Halil Kastratin.

Në një postim në facebook Taravari shkruan: “Një takim vëllazëror për një bashkëpunim të ardhshëm të përbashkët”.

Loading...