Rasti i Kavajës, qindra njerëz marshojnë në heshtje në Tiranë

Shpërndaje

Rasti i Kavajës, ku një e mitur u përdhunua në grup nga bashkëmoshatarë të saj, ka tronditur thellë opinionin publik dhe vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në Shqipëri.

Gjatë paradites së sotme, një grup aktivistësh kanë protestuar në Tiranë, duke marshuar në heshtje dhe duke shpalosur pankarta që dënojnë rastin, raporton tch.

Loading...